GARAŽNA RAZPRODAJA – AVGUST 2017

Garažno razprodajo – AVGUST 2017,

v soboto, 26.08.2017, med 10. in 18. uro,

na zunanjih igralnih površinah Športnega društva Tabor in v parku Tabor v Ljubljani (ŠD Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana).

Od poletja se bomo poslovili z našim običajnim druženjem na garažni razprodaji na prostem. Prinesete vaše modne, pohištvene, glasbene, knjižne in otroške izdelke, ki jih boste lahko prodali, zamenjali ali podarili.

CENA

Prostor z mizo – 13,00 EUR  (DDV je vključen v ceno).
Prostor brez mize – 7,00 EUR (DDV je vključen v ceno).

* Vse, ki boste rezervirali “Prostor brez mize” prosimo, da svoj prodajni prostor omejite na maksimalno 2 m2. Po 11. uri pa lahko svoje stvari razporedite kjer je še prostor.

Vse zainteresirane za prodajo prosimo, da se prijavite na naslovu:

sd.tabor-recepcija@telemach.net

–   E-naslov

PLAČILO

Plačilo po predračunu: Na elektronski naslov boste po zaključku prijav prejeli predračun. Rok za plačilo je 3 dni po prejemu predračuna. V kolikor v tem času ne prejmemo plačila na naš račun, bomo smatrali, da odstopate od prijave in bomo rezervacijo preklicali.

Plačilo lahko izvedete preko spletne banke ali osebno v pisarni Športnega društva Tabor  v času uradnih ur:
*(s seboj obvezno prinesite predračun)

• od ponedeljka do petka :    8:00-12:00

(*Vstop v stavbo je možen samo skozi manjši vhod (levo od glavnega stopnišča) – pokličite 030 419 266

**Plačila ne vračamo razen v primeru odpovedi dogodka s strani ŠD Tabor.

NAVODILA ZA PRODAJALCE:

V parku Tabor se v času Garažne razprodaje nabere veliko odpadkov, smeti in cigaretnih ogorkov.

Skrb za čisto in urejeno okolje mora postati nalog vsakega izmed nas, zato vse prodajalce prosimo za odgovorno ravnanje.

Predlagamo, da se vsi skupaj držimo naslednjih pravil:
– Vsak prodajalec svoje cigaretne ogorke zbere v eno vrečko in jih po koncu razprodaje odvrže v smeti.
– Vsak prodajalec s seboj prinese vrečko za smeti v katero na koncu zbere vse svoje odpadke in jih odvrže v zabojnike ali jih reciklira.
– Prodajalce prosimo, da v parku ne puščajo izdelkov, ki so jih želeli prodati.
– Prodajalci prostor zapustijo v stanju, v kakršnem so ga prejeli.

Mize niso oštevilčene ali označene z imeni prodajalcev, vsak prodajalec si ob prihod poljubno izbere svojo mizo.

SE VIDIMO NA TABORU!