LETNI TABOR 2 – Garažna razprodaja in košarkarski turnir

Dogodek pod milim nebom,
ki se bo zgodil
v soboto, 21.05.2016, med 10. in 19.uro
na igrišču Športnega društva Tabor in v parku Tabor v Ljubljani (ŠD Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana).

PROGRAM:
– Garažna razprodaja            (10.00-18.00)
– Košarkarski turnir 3 na 3     (začetek 10.00, finale okoli 16.00)
– Poligon za rolanje
– Hrana in pijača + glasba

Več informacije glede PRIJAV na Garažno razprodajo in Košarkarski turnir sledi spodaj:

GARAŽNA RAZPRODAJA

Čas je za prvo letošnjo garažno razprodajo na prostem, kjer bo dovolj prostora za vse. Vabimo vas, da na razprodajo prinesete vaše modne, pohištvene, glasbene, knjižne in otroške izdelke, ki jih boste lahko prodali, zamenjali ali podarili.

– prostor z mizo – 13,00 EUR  (DDV je vključen v ceno)
– prostor brez mize – 7,00 EUR (DDV je vključen v ceno)

Vse zainteresirane za prodajo prosimo, da se prijavite na naslovu: sd.tabor-recepcija@telemach.net

– Ime in priimek
– Naslov
– Telefon
– E-pošta
–  Navedite ali želite rezervacijo “Prostor z mizo” ali “Prostor brez mize”.

PLAČILO
Plačilo po predračunu: Na elektronski naslov boste, po zaključku prijav, prejeli predračun. Rok za  plačilo je 3 dni po prejemu predračuna. V kolikor v tem času ne prejmemo plačila na naš račun, bomo smatrali, da odstopate od prijave in bomo rezervacijo preklicali.

Plačilo lahko izvedete preko spletne banke ali osebno v pisarni Športnega društva Tabor (s seboj prinesite predračun) v času uradnih ur:

• ponedeljek – sreda   15:00-20:00
  • četrtek in petek   15:00-19:00

Plačila ne vračamo razen v primeru odpovedi dogodka s strani ŠD Tabor.

POSEBNO OBVESTILO:
V parku Tabor se v času Garažne razprodaje nabere veliko odpadkov, smeti in cigaretnih ogorkov.
Skrb za čisto in urejeno okolje mora postati nalog vsakega izmed nas, zato vse prodajalce prosimo za odgovorno ravnanje.

Predlagamo, da se vsi skupaj držimo naslednjih pravil:
– Vsak prodajalec svoje cigaretne ogorke zbere v eno vrečko in jih po koncu razprodaje odvrže v smeti.
– Vsak prodajalec s seboj prinese vrečko za smeti v katero na koncu zbere vse svoje odpadke in jih odvrže v zabojnike ali jih reciklira.
– Prodajalce prosimo, da v parku ne puščajo izdelkov, ki so jih želeli prodati.
– Prodajalci prostor zapustijo v stanju, v kakršnem so ga prejeli.

KOŠARKARSKI TURNIR

PRAVILA TURNIRJA
– vsaka ekipa šteje 3 igralce + največ 1 rezerva
– igra se na en koš
– turnir je namenjen rekreativnim igralcem košarke (dovoljeno je, da so registrirani v 3. ali 4. SKL)
(*točen sistem tekmovanja in pravila bodo določena po zaključku prijav in objavljena na spletni strani društva in poslana na mail sodelujočim ekipam)
– max. število ekip je 16,
– na turnirju bosta prisotna dva sodnika,
– začetek turnirja ob 10.00,
– finale se prične okoli 16h,
– vsi tekmovalci morajo biti na prizorišču najkasneje do 9.30,
– za dodatne  informacije lahko pokličete na telefonsko številko (031 733 712 – Črt Lipovšek)

Vse zainteresirane za nastop na turnirju prosimo, da se prijavite na naslovu: bartabor@telemach.net.

–   Ime in priimek vodje ekipe
–   E-pošta
–   Ime ekipe
–   Starost igralcev v ekipi (za primer večje udeležbe mlajših igralcev)

Zadnji rok za prijave je torek 17.5.2016.

Pridružujemo si pravico do zaprtja prijav ob zapolnitvi maksimalnega števila ekip.

PRIJAVNINA
–  10,00 EUR na ekipo

Plačilo se izvede ob potrditvi prijave na samem dogodku.

POLIGON ZA ROLANJE

Na Letnem Taboru 2 bomo poskrbeli tudi za otroke in sicer bomo pripravili poligon za rolanje, ki vam bo na voljo  skozi celotno prireditev. Vabljeni.

VREME
V primeru slabega vremena se dogodek prestavi na naslednjo soboto ob isti uri.

Se vidimo na Taboru!