GARAŽNA RAZPRODAJA – avgust 2015

Garažno razprodajo avgust 2015,

v soboto 29.08.2015, med 10. in 18. uro
na zunanjih igralnih površinah Športnega društva Tabor in v parku Tabor v Ljubljani (ŠD Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana).

Poletne počitnice bomo zaključimo s prijetnim druženjem na še eni ediciji garažne razprodaje na prostem. Kot običajno vas vabimo, da na razprodajo prinesete vaše modne, pohištvene, glasbene, knjižne in otroške izdelke, ki jih boste lahko prodali, zamenjali ali podarili.

– prostor z mizo – 10,00 EUR + DDV
– prostor brez mize – 5,00 EUR + DDV

Vse zainteresirane za prodajo prosimo, da se prijavite na naslovu: sd.tabor@telemach.net.

–   E-pošta

Plačilo po predračunu: Na elektronski naslov boste po prijavi prejeli predračun. Rok za plačilo je 3 dni po prejemu predračuna. V kolikor v tem roku ne prejmemo plačila na naš račun, bomo smatrali, da odstopate od prijave in bomo rezervacijo stornirali.

V mesecu avgust je Športno društvo Tabor zaprto, zato boste lahko prijavnino osebno plačili izključno samo
v sredo 26.8.2015, od 13.00 do 16.00 v društveni pisarni

Plačila ne vračamo razen v primeru odpovedi dogodka s strani ŠD Tabor !

POSEBNO OBVESTILO:

V parku Tabor se v času Garažne razprodaje nabere veliko odpadkov, smeti in cigaretnih ogorkov.

Skrb za čisto in urejeno okolje mora postati naloga vsakega izmed nas, zato vse prodajalce prosimo za odgovorno ravnanje.

Predlagamo, da se vsi skupaj držimo naslednjih pravil:

–   Vsak prodajalec svoje cigaretne ogorke zbere v eno vrečko in jih po koncu razprodaje odvrže v smeti.
–   Vsak prodajalec s seboj prinese vrečko za smeti v katero na koncu zbere vse svoje odpadke in jih odvrže v zabojnike ali jih reciklira.
–   Prodajalce prosimo, da v parku ne puščajo izdelkov, ki so jih želeli prodati.
–   Prodajalci prostor zapustijo v stanju, v kakršnem so ga prejeli.

V primeru slabega vremena Garažna razprodaja odpade.

Se vidimo na Taboru!