GARAŽNA RAZPRODAJA – Poletje 2016

Garažno razprodajo – Poletje 2016,

v soboto, 18.06.2016, med 10. in 18. uro

na zunanjih površinah Športnega društva Tabor v Ljubljani (ŠD Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana).

V juniju nadaljujemo z garažnimi razprodajami na prostem.  Kot običajno vas vabimo, da na razprodajo prinesete vaše modne, pohištvene, glasbene, knjižne in otroške izdelke, ki jih boste lahko prodali, zamenjali ali podarili.

prostor z mizo – 13,00 EUR  (DDV je vključen v ceno)
prostor brez mize – 7,00 EUR (DDV je vključen v ceno)

Vse zainteresirane za prodajo prosimo, da se prijavite na naslovu:

sd.tabor-recepcija@telemach.net

–   E-naslov

Plačilo po predračunu: Na elektronski naslov boste po zaključku prijav prejeli predračun. Rok za plačilo je 3 dni po prejemu predračuna. V kolikor v tem času ne prejmemo plačila na naš račun, bomo smatrali, da odstopate od prijave in bomo rezervacijo preklicali.

Plačilo lahko izvedete preko spletne banke ali osebno v pisarni Športnega društva Tabor  v času uradnih ur:
*(s seboj obvezno prinesite predračun)

• od ponedeljka do petka :    15:00-20:00

Plačila ne vračamo razen v primeru odpovedi dogodka s strani ŠD Tabor.

POSEBNO OBVESTILO:

V parku Tabor se v času Garažne razprodaje nabere veliko odpadkov, smeti in cigaretnih ogorkov.

Skrb za čisto in urejeno okolje mora postati nalog vsakega izmed nas, zato vse prodajalce prosimo za odgovorno ravnanje.

Predlagamo, da se vsi skupaj držimo naslednjih pravil:
– Vsak prodajalec svoje cigaretne ogorke zbere v eno vrečko in jih po koncu razprodaje odvrže v smeti.
– Vsak prodajalec s seboj prinese vrečko za smeti v katero na koncu zbere vse svoje odpadke in jih odvrže v zabojnike ali jih reciklira.
– Prodajalce prosimo, da v parku ne puščajo izdelkov, ki so jih želeli prodati.
– Prodajalci prostor zapustijo v stanju, v kakršnem so ga prejeli.

Mize za pripravo prodajnih mest so postavljene od 9. ure dalje.

SE VIDIMO NA TABORU!