GARAŽNA RAZPRODAJA – POMLAD 2017

Garažno razprodajo – POMLAD 2017,

v soboto, 15.04.2017, med 10. in 16. uro,

v Veliki dvorani Športnega društva Tabor v Ljubljani (ŠD Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana).

Vabimo vas na prvo letošnjo garažno razprodajo na prostem. Kot običajno prinesete svoj izbor modnih, pohištvenih, glasbenih, knjižnih in otroških izdelkov, ki jih bomo kupovali in menjali.
Zaradi slabe vremenske napovedi bo tokratna razprodaja potekala v Veliki dvorani Športnega društva Tabor v Ljubljani. Ker smo v notranjih prostorih omejeni, je število prodajnih mest, ki vam jih lahko zaenkrat ponudimo:

– 40 prostorov z mizo,
– 15 prostorov brez mize.

prostor z mizo – 13,00 EUR  (DDV je vključen v ceno)
prostor brez mize – 7,00 EUR (DDV je vključen v ceno)

Vse zainteresirane za prodajo prosimo, da se prijavite na naslovu:

sd.tabor-recepcija@telemach.net

–   E-naslov

Plačilo po predračunu: Na elektronski naslov boste po zaključku prijav prejeli predračun. Rok za plačilo je 3 dni po prejemu predračuna. V kolikor v tem času ne prejmemo plačila na naš račun, bomo smatrali, da odstopate od prijave in bomo rezervacijo preklicali.

Plačilo lahko izvedete preko spletne banke ali osebno v pisarni Športnega društva Tabor  v času uradnih ur:
*(s seboj obvezno prinesite predračun)

• od ponedeljka do petka :    15:00-19:00

**Plačila ne vračamo razen v primeru odpovedi dogodka s strani ŠD Tabor.

NAVODILA ZA PRODAJALCE:

V parku Tabor se v času Garažne razprodaje nabere veliko odpadkov, smeti in cigaretnih ogorkov.

Skrb za čisto in urejeno okolje mora postati nalog vsakega izmed nas, zato vse prodajalce prosimo za odgovorno ravnanje.

Predlagamo, da se vsi skupaj držimo naslednjih pravil:
– Vsak prodajalec svoje cigaretne ogorke zbere v eno vrečko in jih po koncu razprodaje odvrže v smeti.
– Vsak prodajalec s seboj prinese vrečko za smeti v katero na koncu zbere vse svoje odpadke in jih odvrže v zabojnike ali jih reciklira.
– Prodajalce prosimo, da v parku ne puščajo izdelkov, ki so jih želeli prodati.
– Prodajalci prostor zapustijo v stanju, v kakršnem so ga prejeli.

Mize niso oštevilčene ali označene z imeni prodajalcev, vsak prodajalec si ob prihod poljubno izbere svojo mizo.

V dvorani smo prostorsko omejeni, zato prosimo vse, ki ste rezervirali “Prostor brez mize”, da svoj prodajni prostor omejite na maksimalno 1,5 m2. Vrata v dvorano se odprejo ob 9. uri.

SE VIDIMO NA TABORU!