ROJSTNI DNEVI v ŠD Tabor

V Športnem društvu Tabor organiziramo rojstnodnevne zabave za otroke stare od dveh let naprej pod vodstvom izkušenih animatorjev. Aktivnosti in igre prilagodimo glede na starost otrok. Otroke čaka veliko simpatičnih športnih dogodivščin.

TERMINI:

• Sobota: 10:00-12:00, 13:00-15:00, 16:00-18:00
  • Nedelja: 10:00-12:00, 13:00-15:00, 16:00-18:00

PROGRAM:

• dvoranske igre,
  • igre z žogo,
  • poligoni,
  • sabljanje,
  • ali drugo po dogovoru…

CENA:

• 120 eur

Cena velja za skupino do 12 otrok. Za skupino od 13 do 24 otrok je potrebno doplačilo za dodatnega animatorja v višini 40 € na rojstni dan. (Cene ne vsebujejo DDV)

DODATNA PONUDBA

Hrana in pijača

Če želite pogostitve s hrano in pijačo vam lahko ceno na udeleženca sporočimo, ko nam zaupate svoje želje (samo rojstno-dnevna torta ali tudi slana hrana, pogostitev samo za otroke ali tudi za starše, itd.). Ponudba je v sodelovanju s podjetjem, ki ponuja gostinske storitve (catering).

Rezervacije in dodatne informacije:

• v pisarni za vpis ali po računu, vsaj 5 dni pred praznovanjem,
  • ob rezervaciji dobite vabila za povabljence,
  • odpoved možna po telefonu, najmanj 3 dni pred praznovanjem.

OPREMA

• Pomembno je, da imajo otroci s seboj športno opremo in copate. Pa tudi kakšno majčko, da se lahko po zaključku preoblečejo.

Lepo vabljeni v Športno društvo Tabor !