Športne počitnice – SAVUDRIJA 2017

(17.7. – 27.7.2017)

Športno društvo Tabor vsako leto v sodelovanju z Zavodom za letovanje in rekreacijo otrok (ZLRO) organizira letovanje otrok v počitniškem domu SAVUDRIJA.

Počitniški dom Savudrija leži neposredno ob morju, v zalivu z veliko lastno plažo. Morsko dno  je večinoma prekrito z mivko. Okoli doma so prostorne zelene površine z obilo sence in prostorom za počitek in igro. Počitniški dom razpolaga  z velikim igriščem z igrali za najmlajše, 2 košarkarskima igriščema, 3 teniškimi igrišči, mizami za namizni tenis, z rokometnim igriščem, z igriščem za mali nogomet, asfaltiranim odbojkarskim igriščem in igriščem za odbojko na mivki.

Športne počitnice so namenjene vsem (članom in nečlanom društva) in potekajo pod strokovnim vodstvom vodnikov, ki delujejo v ŠD Tabor.

AKTIVNOSTI:

• GIMNASTIKA  NA PROSTEM
  • SABLJANJE
  • ELEMENTARNA VADBA (predšolski)
  • SKOKI V VODO
  • IGRE V IN OB VODI
  • PRILAGAJANJE NA VODO (najmlajši)
  • VOŽNJA Z MONOCIKLOM
  • IGRE BREZ MEJA
  • IGRE Z ŽOGO
  • IZLET V UMAG
  • ISKANJE SKRITEGA ZAKLADA
  • POTAPLJANJE
  • NAMIZNI TENIS
  • TEMATSKI DAN
  • NOČNO KOPANJE
  • ODBOJKA NA MIVKI
  • VEČERNI PLES
    ŠD_Tabor_Savudrija_6CENA* (10 nočitev):
  • 305 € (za otroke iz občine Ljubljana in Ig),
  • 330 € (za otroke iz drugih občin iz seznama ZLRO).

*Otroku lahko priskrbite priporočilo zdravnika za zdravstveno letovanje in tako znižate ceno letovanja.Obrazec in priporočilo za zdravstveno letovanje dobite pri osebnem zdravniku otroka.
Ko bodo obrazci pri zdravnikih na voljo, vas bomo o tem obvestili.
ZLRO – podrobnosti (spletna stran)

PRIJAVNICA:
Obrazec za prijavo (PDF)

Prijavite lahko otroke, stare najmanj 5 let. Prijave sprejemamo do 31. maja 2017.

Prijavnico oddate na e-naslov:
gimnastika.tabor@gmail.com (*ali osebno v pisarni društva)

(Društvo bo prijavnice odneslo na ZLRO, od katerega boste po pošti dobili pogodbo z vsemi navodili glede plačila.)

Pridružujemo si pravico do zaprtja termina ob zapolnitvi maksimalnega števila udeležencev in plačanih prijav.

Za vse dodatne informacije lahko pokličete na telefonsko številko 041 974 928 (Špela Lipovšek)