36. CVETKOV MEMORIAL

Vabimo vas na,

36. Cvetkov memorial

mednarodno tekmovanje v sabljanju – Velika dvorana ŠD Tabor // v NEDELJO, 17. decembra 2017.

Po smrti Rudolfa Cvetka leta 1977, so se sabljači Športnega društva Tabor, v katerem je Cvetko preživel zadnja sabljaška leta, spraševali kako bi na najbolj primeren način počastili spomin na svojega dolgoletnega trenerja.
Odločili so se za organizacijo mednarodnega sabljaškega turnirja “Cvetkov memorial”, ki je bil prvič organiziran leta 1978 v kategoriji floret moški in ženske.
Sabljači športnega društva Tabor smo z organizacijo Cvetkovega memoriala nadaljevali vse do danes. V letošnjem letu bomo tako organizirali že 36. Cvetkov memorial, s čimer ostaja spomin na sabljaško delo Rudolfa Cvetka živ še danes.

Vabljeni na ogled!

• 02/18/2019