Garažna razprodaja // Junij drugič 2019

Garažno razprodajo JUNIJ DRUGIČ 2019,
ki je prestavljena na soboto 31.8.2019, med 10. in 17. uro,
v parku Tabor v Ljubljani (ŠD Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana).

Vabimo vas na pomladno garažno razprodajo na prostem. Kot običajno prinesete svoj izbor modnih, pohištvenih, glasbenih, knjižnih in otroških izdelkov, ki jih bomo kupovali in menjali.

prostor z mizo – 13,00 EUR (DDV je vključen v ceno)
prostor brez mize – 7,00 EUR (DDV je vključen v ceno)

Vse zainteresirane za prodajo prosimo, da se prijavite na naslovu: dogodki@sportnodrustvo-tabor.si

– Ime in priimek
– Telefon
– E-pošta
– Navedite ali želite rezervacijo “Prostor z mizo” ali “Prostor brez mize”.

PLAČILO

Plačilo po predračunu: Na elektronski naslov boste ob prijavi prejeli predračun. Rok za plačilo je 3 dni po prejemu predračuna. V kolikor v tem času ne prejmemo plačila na naš račun, bomo smatrali, da odstopate od prijave in bomo rezervacijo stornirali.

Plačilo lahko izvedete preko spletne banke ali osebno v pisarni Športnega društva Tabor (s seboj prinesite predračun) v času uradnih ur:
– od ponedeljek do petka 15:00-19:00

Plačila ne vračamo razen v primeru odpovedi dogodka s strani ŠD Tabor.

NAVODILA ZA PRODAJALCE
  • Mize niso oštevilčene ali označene z imeni prodajalcev, vsak prodajalec si ob prihod poljubno izbere svojo mizo.
  • Mize so prodajalcem na voljo od 9. ure dalje.

Skrb za čisto in urejeno okolje mora postati naloga vsakega izmed nas, zato vse prodajalce prosimo za odgovorno ravnanje:

– Prodajalce prosimo, da v dvorani ali v parku ne puščajo izdelkov, ki so jih želeli prodati.
– Prodajalci prostor zapustijo v stanju, v kakršnem so ga prejeli.

Hvala za razumevanje in sodelovanje!

Se vidimo na Taboru!