Garažna razprodaja / November 2018

Garažno razprodajo NOVEMBER 2018,
ki se bo zgodila v soboto 24.11.2018, med 10. in 16. uro,
v veliki dvorani Športnega društva Tabor v Ljubljani (ŠD Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana).

V mesecu novembru nadaljujemo s sezono garažnih razprodaj v notranjih prostorih. Kot običajno vas vabimo, da na razprodajo prinesete vaše modne, pohištvene, glasbene, knjižne in otroške izdelke, ki jih boste lahko prodali, zamenjali ali podarili.

prostor z mizo – 13,00 EUR (DDV je vključen v ceno)
prostor brez mize – 7,00 EUR (DDV je vključen v ceno)

Vse zainteresirane za prodajo prosimo, da se prijavite na naslovu: sd.tabor-recepcija@telemach.net

– Ime in priimek
– Naslov
– Telefon
– E-pošta

Navedite ali želite rezervacijo “Prostor z mizo” ali “Prostor brez mize”.

PLAČILO

Plačilo po predračunu: Na elektronski naslov boste ob prijavi prejeli predračun. Rok za plačilo je 3 dni po prejemu predračuna. V kolikor v tem času ne prejmemo plačila na naš račun, bomo smatrali, da odstopate od prijave in bomo rezervacijo stornirali.

Plačilo lahko izvedete preko spletne banke ali osebno v pisarni Športnega društva Tabor (s seboj prinesite predračun) v času uradnih ur:
– od ponedeljek do petka 15:00-19:00

Plačila ne vračamo razen v primeru odpovedi dogodka s strani ŠD Tabor.

NAVODILA ZA PRODAJALCE
  • Mize niso oštevilčene ali označene z imeni prodajalcev, vsak prodajalec si ob prihod poljubno izbere svojo mizo.
  • Vrata v dvorano se odprejo ob 9. uri.
  • V dvorani smo prostorsko omejeni, zato prosimo vse, ki ste rezervirali “Prostor brez mize”, da svoj prodajni prostor omejite na maksimalno 1,5 m2.

Skrb za čisto in urejeno okolje mora postati naloga vsakega izmed nas, zato vse prodajalce prosimo za odgovorno ravnanje:
– Prodajalce prosimo, da v dvorani ne puščajo izdelkov, ki so jih želeli prodati.
– Prodajalci prostor zapustijo v stanju, v kakršnem so ga prejeli.

Hvala za razumevanje in sodelovanje!

Se vidimo na Taboru!