KNEDLovo decembrsko druženje na Taboru

Kje: Športno društvo Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana
Kdaj: v petek, 15.12.2017, ob 16:30 uri

Drage & Dragi moji,

veseli december je tukaj, zato sva s škratom Bobekom pripravila presenečenje, katerega nikakor ne smete in ne želite zamuditi. Za vas bova odigrala, zapela in odplesala predstavo KNEDL.

Ob tej posebni priložnosti vas s prijatelji iz ŠD Tabor prisrčno vabimo, da se nam pridružite na prednovoletni zabavi v petek 15.12.2017 in skupaj z nasmeškom na obrazu in iskrico v srčku zaplešemo skupaj še zadnjič v starem letu in pomahamo novemu v pozdrav.

Bobek je obljubil, da bo poskrbel za hrano in pijačo, kot se za škrata njegovega kova tudi spodobi. Zbrali se bomo ob 16:30 uri v veliki dvorani ŠD Tabor, kjer si bomo najprej ogledali predstavo, ki traja 40 minut, nato pa sledi rajanje in druženje z zaključkom ob 19:00.

Veliko zahvalo in ogromen objem posvečamo prijateljem iz podjeta Comrad film d.o.o, ki so omogočili dogodek in dobrosrčno podarili predstavo vam dragi otroci, starši, babice, dedki in prijatelji dobre volje.

Nabrusite pete, prinesite copatke, spolirajte glasilke, saj bo pravi živžav.

Do takrat pa … SmejteSe! 
(#KNEDLoviPrijatelji)

VSTOP JE PROST !

Zadnje novice