Ukrepi – Covid 19

Drage članice, dragi člani, spoštovani starši,

po zadnjih informacijah, ki smo jih prejeli moramo na podlagi 3a točke, odloka z dne 15.10.2020, z jutrišnjim dnem (17.10.2020) začasno prekiniti z izvajanjem vseh športno rekreativnih dejavnosti, vključno s fitnesom. Danes, petek 16.10.2020 vse vadbe potekajo še normalno po urnikih.

Vadbo pilatesa in joge bomo prenesli na splet in jo izvajali na daljavo.

Vsi, ki ste se v letošnji sezoni vpisali na skupinske vadbe in jogo boste vse potrebne informacije prejeli v kratkem.

Odlok dopušča izvajanje vadb za vse registrirane športnike. V našem društvu to pomeni, da lahko, ob upoštevanju smernic NJIZ nadaljujemo s treningi gimnastike in sabljanja.
Vse registrirane športnike bodo kontaktirali trenerji obeh športnih panog.

Vsi si želimo, da do izboljšanja epidemiološke slike v naši regiji pride v najkrajšem možnem času. Takoj, ko bodo razmere dopuščale se vam ponovno javimo z novimi informacijami.

Vaš Tabor