VPIS v ŠD TABOR

VPIŠI SE!

1. septembra se odprejo vrata našega društva. Vpis poteka skozi celotno sezono, ki traja do konca junija, Fitnes pa zaključi sezono konec julija.

Programi, ki jih ponujamo v ŠD Tabor so namenjeni vsem generacijam. Poskrbeli bomo, da bo vaša vadba zabavna in kvalitetna.

V mesecu septembru omogočamo brezplačen prvi obisk naših programov.

Pisarna za VPIS/blagajna je odprta:

PONEDELJEK – ČETRTEK // od 15:00 do 19:00

Pisarna se nahaja v glavni avli društva.

Prosimo vas, da si za vpis vzamete dovolj časa pred začetkom vadbe katero boste obiskovali.
Plačilo je možno z gotovino ali s karticami, izjema so Diners in AmeExpress, katerih ne sprejemamo.

VPISNI LIST : Pristopna izjava – sezona 21_22
VPISNI LIST (samo za fitnes) : Pristopna izjava – FITNES –  sezona 21_22

(*izpolnjen obrazec oddate osebno v pisarni ob vpisu, kjer vam bomo naredili člansko izkaznico)

_________________________________________________________________________

BON21

Vadnino je mogoče plačati z unovčitvijo bona BON21.

Dokumenti, potrebni pri unovčevanju bonov

Obvezno:

* Identifikacijski dokument oz. kopijo identifikacijskega dokumenta (ta dokument ni obvezen za prenosnika bona, npr. vnuk, ki mu je babica prenesla bon, ne potrebuje fotokopije babičenega identifikacijskega dokumenta).

* Izpolnjen obrazec Potrditev unovčitve bona (Priloga 1 – BON21).

Opcijsko:

* Če ima upravičenec preneseni bon: izpolnjeno Izjavo upravičenca o prenosu bona (Priloga 3 – BON21).

* Če upravičenec unovčuje bon drugega upravičenca, ki ima zakonitega zastopnika ali skrbnika: izpolnjeno Izjavo zakonitega zastopnika oziroma skrbnika za unovčitev bona upravičenca po tretji osebi (Priloga 2 – BON21).

Pridružite se nam!